O firmie

Zhuhai  Spark Electronic Equipment Co., LTD została powołana  w 1993 r. w ramach inwestycji AVIC ZHUHAI INTERNATIONAL CO., Ltd w Chinach dla projektowania i produkcji profesjonalnego sprzętu audio HI-FI. Jest to spólka zależna China National Aero-Technology Imp.Corporation (CATIC) ,którą  założono w 1981 roku. Dane korporacji podają przychody na poziomie prawie 1 mld USD za 2002 rok. Są to rozbudowane struktury jednostek zależnych które łaczy Spark CATIC.

Wraz z rozwojem przez ponad dziesięć lat Zhuhai Spark  Electronic Equipment Co., LTD stał się jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw dźwięku w  przemyśle audio na świecie i jego własne  marki takie jak Cayin/Spark również stały się jednymi  z najbardziej rozpoznawalnych marek dźwięku na świecie . Produkty  najwyższej jakości zostały dystrybuowane  do ponad 20 krajów w Europie, Ameryce Północnej, Azji , które są bardzo uznane  na całym świecie i przyznano im wiele razy tytuł najbardziej udanego  urządzenia. Produkty Cayin brały udział na wystawach w Tokio ,Londynie, Mediolanie,Frakfurcie, Kopemhadze, Atenach, Hong Kongu i Tajpej.

Spark Electronics to także produkcja urządzeń dla znanych firm w Japoni, Europie ,Stanach Zjednoczonych i na Tajwanie.

Misją koncernu jest produkcja szerokiej gamy wysokiej jakości urządzeń, takich jak półprzewodnikowe wzmacniacze stereo , odtwarzacze CD, tunery, wzmacniacze lampowe , przetworniki DAC.

Produkty CAYIN/SPARK to przede wszystkim jedna z najlepszych relacji cena /jakość w świecie audio.
Wynik ten jest możliwy dzięki synergii całego zespołu wyprodukowany przez zespół wysokiego poziomu technologicznego i rozwoju z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem
w dziedzinie „audiofil hi-fi „, od kosztów produkcji urządzeń na kontroli jakości w tym sektorze kończąc.

Firma zatrudnia 150 osób skutecznie zarządzanego zespołu w tym 20 inżynierów ,posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy i ma zdolności produkcyjne około 40.000 sztuk urządzeń rocznie.
Powierzchnia produkcyjna to 12.000 metrów kwadratowych .

National Aero Technology posiada certyfikat systemu jakości (98 – 205022) , wszystkie produkty uzyskały certyfikaty zgodności urządzeń elektrycznych ROHS .